dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Z życia szkoły

Opublikowano: poniedziałek, 07, styczeń 2019
K. Bogdan


Grudzień w klasie 2c


 

Opublikowano: poniedziałek, 07, styczeń 2019
K. Bogdan


Listopad w klasie 2c


Opublikowano: środa, 02, styczeń 2019
Administrator

 

Grudzień w 5 b

Mikołajki to zwyczaj obchodzony 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja biskupa z Miry. Według zwyczaju, tego dnia Mikołaj obdarowuje dzieci prezentami. Jak co roku, tak i tym razem kultywowaliśmy ten zwyczaj.

Czytaj więcej: Grudzień w 5 b

Opublikowano: wtorek, 18, grudzień 2018
A. Smoleń-Zaborska

Warsztaty graficzne w 5 b

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego też  w naszej klasie zagościła świąteczna atmosfera. W dniu 10 grudnia odbyły się warsztaty graficzne. Wzięli w nich udział uczniowie wraz z rodzicami, a poprowadziła je pani Marta Wakuła - Mac, mama Olka.

Czytaj więcej: Warsztaty graficzne w 5 b

Opublikowano: wtorek, 18, grudzień 2018
I. Szyniec

 

Spotkanie z ciekawymi zawodami w klasie Ia

13 grudnia br. naszą klasę odwiedził tata Mikołaja. Bardzo interesująco opowiadał o trudnej, ale i ciekawej pracy górnika. Dzieci poznały symbolikę górniczego stroju. Pierwszaki w skupieniu oglądały różne kopaliny wydobywane przez górników.

Czytaj więcej: Spotkanie z ciekawymi zawodami w klasie Ia

Opublikowano: niedziela, 09, grudzień 2018
D. Kozioł

Kreatywni na co dzień, czyli Dzień Anioła i mikołajki w klasie 8a

Grudzień to wyjątkowy czas obdarowywania się upominkami. Mikołajki, Dzień Anioła, święta Bożego Narodzenia... Nie muszą to być zakupione w sklepach podarunki, bo sami możemy coś przygotować dla innych, poświęcając swój czas, wykazując się pomysłowością i poczuciem humoru niejednokrotnie. Właśnie takie zadanie otrzymali uczniowie klasy 8a - własnoręczne przygotowanie upominków dla siebie nawzajem.

Czytaj więcej: Kreatywni na co dzień, czyli Dzień Anioła i mikołajki w klasie 8a

Opublikowano: niedziela, 09, grudzień 2018
I. Szyniec

Mikołajki w klasie 1a

 

Czytaj więcej: Mikołajki w klasie 1a

Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018
I. Szyniec

 

 1A polubiła bibliotekę!!!

Kolejny raz wybraliśmy się do naszej szkolnej biblioteki. Tym razem czekała na nas wyjątkowa lekcja bibliotecznego savoir – vivre.

W świat bibliotecznych zasad wprowadzili nas książkowi bohaterzy popularnych książek. Wyjątkowo ciekawy okazał się biblioteczny quiz!

Czytaj więcej: 1A polubiła bibliotekę!!!

Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018
I. Szyniec

Pierwsze kroki kodowania… 1a

W ramach koła matematycznego Pierwszaki małymi krokami uczą się kodowania. Pierwsze doświadczenia dzieci zdobywały, rozwiązując dyktanda graficzne, później był czas na grę w statki. Duże emocje wywołało kodowanie z wykorzystaniem kolorowych kubków. Najwięcej radości daje dzieciom kodowanie w środowisku SCRATCH!

Czytaj więcej: Pierwsze kroki kodowania… 1a

Opublikowano: poniedziałek, 19, listopad 2018
A. Smoleń-Zaborska

 

Z wizytą na Olimpie…

Ucztowanie na Olimpie tak bardzo spodobało się uczniom naszej szkoły, że do zabawy przyłączyły się klasy 5a oraz 5 c i 5 d. Podczas zajęć uczniowie przebrani za różnych bogów greckich prezentowali sylwetki swoich bohaterów. Można było zobaczyć Zeusa, Herę, Atenę, Dionizosa, Hefajstosa, Afrodytę, Artemidę, Hermesa i wielu innych. Uczniowie opowiadali także, w jaki sposób wykonali swoje przebrania. Uczniowie wszystkich klas wykazali się dużą kreatywnością wybierając swoich bohaterów oraz przygotowując stroje i rekwizyty dla swoich postaci.

Czytaj więcej: Z wizytą na Olimpie…

Podkategorie