dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

 biuletyn

 Biuletyn dla Uczniów i Rodziców

Programy i projekty

Opublikowano: środa, 17, październik 2018
J. Nowak

 

Odblaskowa szkoła - Jesteśmy widoczni w środowisku lokalnym!

Uczniowie naszej szkoły pozostają odblaskowi nie tylko na terenie szkoły. Chłopcy z klasy 4 a uczestnicząc w treningu piłki nożnej w klubie WLKS Krakus Swoszowice mieli na sobie odblaski. Biorąc udział w zajęciach odbywających się popołudniu lub wieczorem uczniowie pamiętają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Świecą przykładem także w środowisku lokalnym promując noszenie odblasków wśród swoich rówieśników.

Czytaj więcej: Odblaskowa szkoła - Jesteśmy widoczni w środowisku lokalnym!

Opublikowano: środa, 17, październik 2018
J. Nowak

 

Odblaskowa fasola!

W ramach akcji „Odblaskowa szkoła” nasi uczniowie noszą elementy odblaskowe na ubraniach, tornistrach. Pamiętają o bezpieczeństwie w drodze do szkoły, do domu, na zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie 4 c postanowili połączyć akcję odbywającą się w szkole z wykonaniem zadania domowego. Klasy czwarte w ramach lekcji przyrody prowadziły hodowlę fasoli. Efektem pomysłowości jednej z uczennic była odblaskowa fasola.

Czytaj więcej: Odblaskowa fasola!

Opublikowano: środa, 03, październik 2018
K. Świergosz

Kreatywnie, może dziwnie, ale świecąco – odklaskująco

                Zajęcia kształtujące kreatywność to dobre miejsce na rozwijanie umiejętności społecznych, pracę w grupie oraz kreatywne podejście do różnych tematów. Mając na uwadze działania współtowarzyszące akcji „Odblaskowa szkoła”, postanowiliśmy stworzyć „Odblaskowy strój nie z tej ziemi”.

Czytaj więcej: Kreatywnie, może dziwnie, ale świecąco – odklaskująco

Opublikowano: piątek, 28, wrzesień 2018
Administrator

„Wiem jak bezpiecznie poruszać się po drodze”

Czytaj więcej: „Wiem jak bezpiecznie poruszać się po drodze”

Opublikowano: środa, 26, wrzesień 2018
P. Pytel

Sprawozdanie z wyjazdu w ramach projektu Erasmus +

W dniach 30.07-10.08.2018 roku miałem szczęście uczestniczyć w kursie językowym w European School of English (ESE) w St. Julian’s na Malcie. Jak było? Hmmm…. Trudno ubrać w słowa magię miejsca, atmosferę szkoły i bogactwo doznań, których doświadczyłem podczas pobytu na Malcie. Jednak spróbuję w kilku zdaniach opowiedzieć o tym, co najważniejsze.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z wyjazdu w ramach projektu Erasmus +

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018
L. Comber

Sprawozdanie z kursu metodyczno-językowego

„Creative Methodology” w ramach programu
Erasmus + Mobilnosć szkolnej kadry edukacyjnej

W dniach 16 - 27 lipca 2018 r. uczestniczyłam  w kursie  metodycznym dla nauczycieli języka angielskiego „Creative Methodology”.

Kurs został zorganizowany w ramach programu Erasmus+ Mobilność kadry edukacyjnej i odbył się na Malcie – malutkiej wyspie położonej na Morzu Śródziemnym, bogatej w przepiękną architekturę i wspaniałe krajobrazy. Zajęcia  w wymiarze 30 godzin tygodniowo odbywały się w szkole językowej ALPHA School of English w miejscowości St. Paul’s Bay.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z kursu metodyczno-językowego

Opublikowano: poniedziałek, 24, wrzesień 2018
P. Pytel

 

W minioną sobotę, 22 września, z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu wzięliśmy udział w organizowanym przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów okolicznościowym przejeździe rowerowym. Impreza ta wpisała się w obchody Tygodnia Mobilności w Krakowie, a jej celem było promowanie transportu rowerowego oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.

Czytaj więcej: Przejazd rowerowy z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu