dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

 egzam

 Egzamin ósnoklasisty

synergia

 
Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

Opublikowano: czwartek, 11, styczeń 2018 P. Kulka


Przegląd talentów „Talenty z sąsiedztwa”

16 grudnia 2017 r. w Klubie Kliny po raz piąty odbył się przegląd talentów pod hasłem „Talenty z sąsiedztwa”. Wzięła w nim udział także reprezentacja naszej szkoły.

Podczas gali profesjonalne jury oceniało występy młodych wykonawców w trzech kategoriach. Poziom był bardzo wysoki, więc tym bardziej cieszy nas zdobycie w tym konkursie wysokich miejsc. Dziewczęta z zespołu tanecznego, w składzie: Aleksandra Dukała, Marzena Grochowska, Zuzanna Kowacz, Barbara Michura, Nadia Sikora i Alicja Surówka wywalczyły pierwsze miejsce w kategorii „taniec”. Natomiast nasza wokalistka, Martyna Hotloś zajęła drugą pozycję w swojej kategorii. Naszym utalentowanym siódmoklasistkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

Odsłony: 273