egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019 A. Smoleń-Zaborska


Parada Patronów

7 czerwca, ulicami Krakowa uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przeszli w niezwykle barwnej i długiej Paradzie Szkolnych Patronów.

Wspaniały klimat miejskiego happeningu, doping turystów i zachwyt mieszkańców miasta wynagrodziły uczniom pracę nad odpowiednim wyeksponowaniem patrona szkoły. Na czele naszej grupy dumnie kroczyli król Stanisław August Poniatowski w towarzystwie Hugona Kołłątaja. Twórcy Komisji Edukacji zostali wsparci przez uczennice klasy 5b i 5c.

Pomimo upału atmosfera była wyjątkowa. Wśród wielu innych wspaniałych patronów krakowskich szkół wszyscy uczestnicy wydarzenia czuli się niecodziennie.

Bardzo dziękujemy za pomoc podczas parady i przygotowanie strojów pani Aleksandrze Kolasie, pani Gabrieli Starowicz. Pani Aleksandrze dziękujemy również za przyjęcie nas w gościnnych progach Teatru Starego.


Agnieszka Smoleń- Zaborska

Patrycja Kulka

 

 

Odsłony: 92