egzam

 Egzamin ósnoklasisty

dzwonek

 

Dzwonki lekcyjne

synergia

Zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego

paragrafy 

 RODO

Aktualności

Opublikowano: niedziela, 15, wrzesień 2019
A. Smoleń-Zaborska


IV Swoszowicki Piknik Patriotyczny

W sobotę 07.09.2019 r. na terenie Fortu 51 1/2 Swoszowice w siedzibie Muzeum Spraw Wojskowych odbył się IV Swoszowicki Piknik Patriotyczny. Jedną z corocznych atrakcji był program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej: IV Swoszowicki Piknik Patriotyczny 2019

Opublikowano: środa, 28, sierpień 2019
D. Kozioł

Pożegnanie klas 8 – dziękujemy!

18 czerwca o 16.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych. W tym dniu towarzyszyli im zaproszeni rodzice, nauczyciele i wychowawcy. Nie zabrakło dyplomów, nagród, podziękowań i listów gratulacyjnych za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i pracę na rzecz społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Pożegnanie klas 8 – dziękujemy!

Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019
D. Głownia


Prezenty dla dzieci z Domu Dziecka


          Z inicjatywy Natalii Wożniak uczniowie klasy 1 B postanowili zorganizować akcję zbierania słodyczy, książek i maskotek dla dzieci z Domu Dziecka. Dzięki mobilizacji licznej grupy uczniów naszej szkoły i ogromnemu zaangażowaniu udało się zebrać bardzo dużo prezentów w tym szczytnym celu!

Czytaj więcej: Prezenty dla dzieci z Domu Dziecka

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019
K. Bogdan

Gala talentow 2019 plakat

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019
D. Kozioł


ABC zdrowego życia – przerwa na zdrowie!

 

Na zakończenie majowych aktywnych przerw zaproponowaliśmy uczniom udział w pogadance na temat zdrowych i smacznych posiłków.

Czytaj więcej: ABC zdrowego życia – przerwa na zdrowie!

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019
A. Smoleń-Zaborska


Parada Patronów

7 czerwca, ulicami Krakowa uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przeszli w niezwykle barwnej i długiej Paradzie Szkolnych Patronów.

Czytaj więcej: Parada Patronów

Opublikowano: poniedziałek, 27, maj 2019
A. Smoleń-Zaborska


W drodze do niepodległej

14 maja po raz kolejny zawitali do naszej szkoły przedstawiciele Agencji Artystycznej „Atena”, którzy specjalizują się w spektaklach „Historia na żywo”. Pan Damian – mimo poważnego tematu – w barwny i humorystyczny sposób opowiadał historię Polski - od utraty niepodległości w 1795 r. do III powstania na Śląsku w 1921 r. Aktywny udział uczniów w spotkaniu oraz oryginalne mundury i rekwizyty z epoki to atuty pokazu. Uczniowie klas 5 i 6 uczestniczący w zajęciach przyznali, że nauka przez zabawę i aktywne działanie sprzyja zapamiętywaniu historycznych wydarzeń.

Czytaj więcej: W drodze do niepodległej

Opublikowano: poniedziałek, 27, maj 2019
L. Comber


Wizyta uczniów z Belgii w ramach wymiany polsko-belgijskiej

W dniach 12-16 maja odbyła się kolejna edycja wymiany z Belgią. Piętnaścioro  uczniów  klas szóstych gościło w swoich domach kolegów z dwóch miast belgijskich - Diest i Hasselt.  W tym czasie razem brali udział w zajęciach integracyjnych w szkole,  zwiedzili Stare Miasto, Wawel, najstarszą część Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wiele innych atrakcji Krakowa.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów z Belgii w ramach wymiany polsko-belgijskiej

Opublikowano: wtorek, 21, maj 2019
K. Świergosz


Braliśmy udział a akcji „Przerwa na czytanie”

                W tym roku postanowiliśmy dołączyć do uczestników akcji promującej czytelnictwo „Przerwa na czytanie”. Celem tej inicjatywy jest między innymi pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe, a także uświadomienie im, że książki można czytać w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Czytaj więcej: Braliśmy udział a akcji „Przerwa na czytanie”

Opublikowano: czwartek, 16, maj 2019
D. Kozioł

Maraton Rowerowy Lang Team – byliśmy tam!

11 maja Kraków był Miastem-Gospodarzem imprezy kolarskiej organizowanej  przez Czesława Langa i jego współpracowników. Na krakowskich Błoniach został zainaugurowany sezon maratonów rowerowych, które w ciągu najbliższych miesięcy odbywać się będą także w kilku innych miastach.
Na starcie maratonu mógł stanąć każdy, kto lubi jeździć na rowerze.

Czytaj więcej: Maraton Rowerowy Lang Team – byliśmy tam!